Polish Main Page
-BEST IPTV SERVICE-
Telewizja Polska ponad 120 polskich kanałów HD - od $12 CAD/miesiąc. Możliwość korzystania bez dodatkowego urządzenia na TV Samsung lub LG (nowe modele - z opcją Smart TV). 24h test za darmo. Musisz na swoim Samsung lub LG zainstalować aplikacje SMART IPTV i wypełnić formę do 24h testu.   Przetestuj przez 24 godziny za darmo i zdecyduj czy jesteś zadowolony. Zobacz załączone YouTube video jak to działa. Szybki internet oraz stabilne połączenie pomiędzy TV oraz routerem jest wymagane (najlepiej przez kabel).  Jeśli nie posiadasz Samsung TV lub LG istnieje możliwość korzystania poprzez rożnego rodzaju inne aplikacje pod warunkiem ze Twoj TV jest Smart TV. Po więcej informacji pisz nowiptv@gmail.com Poniżej YouTube video pokazujące korzystanie z serwisu za pomocą programu KODI.

1 MONTH
SUBSCRIPTION

STANDARD
3 MONTHS
SUBSCRIPTION

PLUS
6 MONTHS
SUBSCRIPTION

ULTRA PREMIUM
10
Online 24/7
5000+ Channels
SD, HD & FHD Channels
Android , PC & Smart Tv
M3U MAG Enigma2 Support
+ 1000 VOD

€  25
Online 24/7
5000+ Channels
SD, HD & FHD Channels
Android , PC & Smart Tv
M3U MAG Enigma2 Support
+ 1000 VOD
€  45
Online 24/7
5000+ Channels
SD, HD & FHD Channels
Android , PC & Smart Tv
M3U MAG Enigma2 Support
+ 1000 VOD

Zobacz Video pokazujące korzystanie z serwisu na urządzeniu MAG lub na Android Box z programem StbEmulator:

Cennik


Przed dokonaniem opłaty prosimy o zapoznanie się z warunkami (Terms & Conditions)

This is an offer for anyone interested in Polish TV channels, programs, movies etc.  that you can watch on your SMART TV or on other devices connected to your TV! You can watch over 120 live polish channels:

 Nasze usługi dostępne są w dowolnym miejscu na świecie!

Oglądaj polską telewizje IPTV za granicą przez Internet bez satelity.
Wykorzystujemy jedną z najbardziej zaawansowanych technologii – telewizję internetową IPTV.
Jedynie, co potrzebujesz to dostęp do szybkiego Internetu.
Nasze zadanie - to dostarczanie polskiej telewizji IPTV o najwyższej, jakości Polakom, które mieszkają za granicą w najlepszej ofercie cenowej.
Polska telewizja przez Internet do niedawna była nie zawsze wygodną i często dosyć kosztowną, ponieważ usługi tego typu były oferowane przez zagranicznych dostawców telewizyjnych.
Oglądanie Polskiej Telewizji lub polskich programów telewizyjnych w Polsce lub poza Polską jeszcze nigdy nie było tak łatwe i proste jak jest to obecnie!
Jeśli jesteś zainteresowany telewizja polska na żywo (około 120 kanałów) oraz VOD prosimy o kontakt. W cenie  od $10.6 CAD otrzymujesz również dostęp do ponad 200 kanałów USA oraz innych krajów. Większość programów rozdzielczości w HD. Jeśli posiadasz telewizor Samsung, LG (2012 rok produkcji lub nowszy) lub Sony (Android wersja) możesz sobie zainstalować sam wszystko bez wychodzenia z domu. Jeśli masz inny telewizor to też można korzystać z tych kanałów, ale za pomocą Android Box lub urzadzen typu MAG. Specjalizujemy się w tych usługach od ponad 5 lat.
Polska telewizja (live oraz VOD), nowości i filmy całą dobę, relacje sportowe, programy dla dzieci, wszystko to było kiedyś marzeniem stało się rzeczywistością wraz z pojawieniem się szybkiego internetu.

W ostatnich latach globalna sieć internetowa znacznie się powiększyła, jak również zauważalnie wzrosła szybkość domowych łącz internetowych. Otworzyło to drogę dla nowego sposobu nadawania telewizji cyfrowej. Teraz każdy może korzystać z Internetu do oglądania polskiej telewizji w dowolnym miejscu na świecie.
Do połączenia nie potrzeba ani anteny satelitarnej ani kabli
Wystarczy mieć dostęp do sieci i wymaganą prędkość połączenia. Łącze internetowe o przepustowości przynajmniej 15 Mbit/s (do kanałów o wysokiej jakości HD 25 Mbit/s). Gdy zalecana prędkość jest niższa, odtwarzacz co chwile będzie przechodził w stan buforowania, co uniemożliwi płynne oglądanie.
Aby skorzystać z IPTV, potrzebujesz:
1. Dobry, szybki, stabilny, bez limitów dostęp do internetu.
Łącze internetowe o przepustowości przynajmniej 15 Mbit/s (do kanałów o wysokiej jakości HD 20 Mbit/s). Gdy zalecana prędkość jest niższa, odtwarzacz co chwile będzie przechodził w stan buforowania, co uniemożliwi płynne oglądanie.
2. Chęć korzystania z możliwości oglądania kanałów nadających w jakości HD, wymaga również dobrej jakości doprowadzenia sygnału internetowego do urządzenia. Tutaj ważne jest aby połączenie pomiędzy urządzeniem a routerem było stabilne. Jeżeli korzystamy z połączania WI-FI to aby odległość między routerem a urządzeniem była minimalna . Najlepszym połączeniem pomiędzy routerem a urządzeniem do odbioru jest kabel.
Bez kontraktu wypróbuj nasza usługę za darmo przez 24h a zostaniesz z nami na długo.
Telewizja polska już za $10.6 CAD miesięcznie, (około 120 polskich kanałów oraz ponad 4000 z całego świata w tym USA)
Przed zakupem abonamentu musisz zainstalować na swoim TV aplikacje SMART IPTV. Aplikacja SMART IPTV jest bezpłatna do testów przez 7 dni. Po tym okresie potrzebna jest jednorazowa aktywacja aplikacji. Koszt aktywacji to 6 EUR.
Instrukcja jak zainstalować Smart TV:
Po zainstalowaniu aplikacji na swoim TV wypelnij forme na 24h test.
Pamiętaj że w momencie otrzymania od nas maila, aktywacja jest aktywna natychmiast przez 24 godziny. Jeśli masz szczegółowe pytania - chętnie odpowiemy. Zapraszamy!
WE DO HAVE CHANNELS FROM FOLLOWING COUNTRIES:
Afghanistan 
Africa 
Albania 
Arab Countries
Australia 
Austria 
Belgium 
Brazil 
Bulgaria 
Czech Republic 
Denmark 
Estonia 
ex-Yu 
Finland 
France 
Germany 
Greece 
Hungary 
India 
Iran 
Israel 
Italia 
Kurdistan 
Latin America 
Macedonia 
Malaysia 
Malta 
Netherlands 
Norway 
Pakistan 
Poland 
Portugal 
Romanian 
Russian 
Spain 
Sweden 
Switzerland 
Thailand 
Turkey 
UK 
USA 
Vietnam 
VOD 
Adults

Kanały podstawowe
 
Filmowe
Informacyjne
Sportowe
Dokumentalne
Rozrywkowe
Dla dzieci
** IMPORTANT  PLEASE READ CAREFULLY **
- No physical item is included
- No refund after you buy since we cannot sell the subscription again once it is activated
- Please note one account works on one device only
- All IPTV servers are managed by offshore third party providers therefore we don't have any control over service and content
- As a streaming media service you may experience odd buffering, channels down for a variable periods of time, restarting, losing channel list, etc.
- We are only given access to add or remove accounts activation
- No warranties, guarantees or refunds can be provided for any sold IPTV service
- Please test it first (only to get more experience with the service)
then contact us to buy subscription for 1 month
-We offer monthly, 3 months and 6 months subscription.

 Cut your cable now and save!!!!